ПРО НАС

Дніпропетровська державна фінансова академія стала переможцем регіонального конкурсу «100 кращих товарів України» у номінації «Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах».

Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» — престижне визнання досконалості вітчизняних підприємств та організацій. Це єдиний державний конкурс, який проходить  під патронатом Президента України. Конкурс став традиційним в Україні з 2003 року. У Десятому Ювілейному Конкурсі «100 кращих товарів України», який проводився у 2013 році, у Дніпропетровській області на регіональному етапі взяли участь 76 підприємств та організацій, які презентували 97 найменувань продукції (товарів, робіт, послуг). У рамках Конкурсу за чотирма номінаціями (продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; роботи чи послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах) на підставі результатів моніторингу якості продукції (товарів, робіт, послуг), розрахункових рейтингів, висновків регіональної конкурсної комісії було визначено кращу продукцію.

«100 кращих товарів України» «100 кращих товарів України» «100 кращих товарів України» «100 кращих товарів України» «100 кращих товарів України»


Кафедрі фізичного виховання Дніпропетровської державної фінансової академії – 10 років!

Дніпропетровська державна фінансова академія в 2004 році була реорганізована з Дніпропетровського державного фінансово-економічного інституту.  В академії, де навчається 1100 студентів  реконструйована спортивна база, що складається зі спортивного ігрового залу, тренажерного залу, залу для занять спеціальної медичної групи, 25-ти метрового плавального басейну, стадіону з легкоатлетичними доріжками, ігровими майданчиками і тенісним кортом. Завдяки зусиллям ректора академії Редіної Н.І. в академії завершується будівництво сучасного спортивного комплексу.

Докладніше...


У Дніпропетровській державній фінансовій академії 06 листопада 2013 року Президент Асоціації 1901 «SEPIKE» професор Міхаель Шефер провів лекцію для студентів і викладач��в академії про освітню систему європейських країн (на прикладі Німеччини та Франції) та її роль у подальшій кар’єрі випускників. Також було підписано угоду про співробітництво між академією та Асоціацією 1901 «SEPIKE».


Вдячність Українського союзу промисловців і підприємців Дніпропетровській державній фінансовій академії від 29.10.2012 Вдячність Українського союзу промисловців і підприємців
Дніпропетровській державній фінансовій академії
від 29.10.2012
Стаття з журналу
Вісник пенсійного фонду
України №7 (121) 2012
Вісник пенсійного фонду України №7 (121) 2012 Вісник пенсійного фонду України №7 (121) 2012 Вісник пенсійного фонду України №7 (121) 2012