Студентське життя

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування в академії є гарантованим державою правом студентів, аспірантів самостійно або через представницькі органи вирішувати питання, віднесені до їх повноважень.
У студентському самоврядуванні беруть участь студенти, асистенти, аспіранти, які навчаються за всіма формами навчання та працюють у академії. Кожен студент має право обирати і бути обраним до органів студентського самоврядування. Докладніше...

Студентський клуб

Студентський клуб академії п’ять років поспіль отримує найвищу нагороду міського Міжвузівського фестивалю художньої самодіяльності «Студентська весна»

У 2012 році колектив студентського клубу Дніпропетровської державної фінансової академії як володар ГРАН-ПРИ 2011 року
за дорученням організаційного комітету міського Міжвузівського фестивалю «Студентська весна-2012» провів урочистості з відкриття фестивалю

Студентський клуб у 2012 році нагороджений дипломом «Золота відзнака» за високий рівень виконавської майстерності
колективів художньої самодіяльності

Творчі колективи клубу

Спорт

Здоров’я та фізична підготовка завжди були на достатньо високому рівні з самого початку створення Дніпропетровської державної фінансової академії. Проведення навчальних занять, змагань, активного дозвілля, укріплення здоров’я – це головні завдання роботи кафедри фізичного виховання і спорту.
Кращими показниками роботи кафедри є зростання спортивної майстерності студентів, участь студентів в змаганнях різного рівня, міцне здоров’я та здоровий спосіб життя.

Видатні спортсмени академії

Заслужені майстри спорту України

Майстри спорту міжнародного класу

Майстри спорту України

Спортивні секції та команди

Календар спортивно-масових заходів